Masaj Salonunda Elazığ Masözle Sex

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Merhaba ben Gamze, 29 yaşındayım. 1,77 boyunda, 68 kiloda çok güzel ve çekici bir bayanım. Masöz sertifikam var ve en güzel rahatlatıcı masajı ben yaparım. elazığ masöz yaptığım tüm erkekler benden memnun kalır ve mutlaka bir daha gelmek üzere yanımdan ayrılırlar. Evimin sıcak ortamında mis kokular arsında ve loş ışıklar altında yaptığım masaj ile rahatlamayacak erkek yoktur.
Dün gelen yaşlı ve zor müşterim gibi Yaşlı bir adam olan müşterim üstelik çok da kiloluydu ve benden onu rahatlatacak özel bir edirne masöz yapmamı istedi. İşim bu ve ben de onu masaj yatağına yatırdım. Özel yağlarımı çıkardıktan sonra masaj yapmaya başladım.
Sırtına ve beline diyarbakır masöz yaparken birden adamın beni ellediğini fark ettim. Ne yapıyorsunuz beyefendi dediğim de rahatlamaya çalışıyorum diye yüzsüzce cevap verdi. Bu cevap beni oldukça şaşırtmıştı. Ben rahatlamanız için masaj yapıyorum zaten dedim. Beni senin ellerin değil başka yerin rahatlatır güzelim diyerek beni kendine doğru çekti ve birden altına aldı.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32