Genç ve Yakışıklı Müşterim

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Merhaba ben Deniz, 26 yaşındayım. 1,79 boyunda 65 kilodayım çok güzel ve seksi bir bayanım. Sertifikalı masözüm ve işim çok iyi yaparım. En güzel rahatlatıcı masajı ben yaparım. Masözlük yapmaya başladığım günden itibaren benden memnun olmayan müşterim yoktur ellerimin değdiğ bütün vücutlar rahatlar ve tüm stresinden kurtulur. ısparta masaj salonum da loş ışıklar altında ve mis kokular eşliğinde yaparım masajımı.
Masajımın tiryakisi olan müşterilerimden birisi oldukça genç ve yakışıklı bir beydir. Dün yine geldi ve ona her zaman ki rahatlatıcı masajımdan yapmamı istedi. Ben de onu edirne masaj yatağına yatırdıktan sonra masaj yapmaya ve onu stresinden kurtarmaya başladım. Ellerim ustaca vücudunda dolaştıkça müşterim her zaman ki gibi memnun oluyordu.
Bu sefer onda farklı bir şey hissettim. eskişehir masaj yaparken çıkardığı sesler değişmiş memnuniyet seslerinin yerini inlemeler almıştı. Bana doğru dönerek beni aklından çıkaramadığını ve beni arzuladığını söyledi. Öyle yakışıklıydı ki aslında ben de onu istiyordum ve teklifini kabul ederek onunla beraber oldum.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32